İki Yataklı Oda - Hotel Dash

İki Yataklı Oda

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

İki Yataklı Oda

Start From€53,00 / Night
Bed2
Max2 People
ViewEvet
Room Size23 m² - 25m²
WifiEvet
Breakfast IncludedEvet
Room ServiceEvet

İki yataklı oda ferah ve aydınlık ve iki tek kişilik yatak çok rahat ve uzun. Ücretsiz WiFi tüm odalarda mevcuttur, otelin önünde park alanı 24 saat video izleme altındadır ve aynı zamanda ücretsiz. Yatak türü: 2 tek kişilik yatak veya 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak.

Oda imkanları: İçerik odaları: güzel bir görünüme, düz ekran tv, klima, oturma alanı, ısıtma, kiremitli / mermer zemin, dolap, saç kurutma aleti, banyo, minibar, uyandırma servisi.

Turizm vergisi (130 RSD) ve sigorta (16 RSD) fiyata dahil değildir. 7 yaşından küçük çocuklar turizm vergisi ödemezsiniz, Çocuk 7-15 yaş arası50 indirim yapılır.

7 yaşından küçük çocuklar konaklama hizmetleri ödemezsiniz,  ise mevcut yataklar kullandıklarını. Çocuk 7-15 yaş arası50 indirim yapılır (ilave yatakta).

Kahvaltı, otopark ve kablosuz internet ücretsizdir.

Giriş:den 14:00 saatler  Çıkış:e kadar 12:00 saatler

Rezervasyon iptali için son tarih 48 saatleri. Otele giriş tarihinden 48 saat önce rezervasyon iptalini tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir, aksi takdirde rezervasyon yaptırmış olduğunuz oda tipinin birinci gece ücreti iptal bedeli faturalandırılacak.